درباره ما

میتاپ‌ها و دورهمی‌های وردپرسی در سراسر دنیا و در کشورهای مختلف به صورت آزاد در حال برگزاری است، ما نیز بعد از برگزاری اولین همایش وردپرس در ایران، در صدد تشکیل جامعه کاربری وردپرسی فارسی زبان و ایجاد گروهی به صورت باز و خودگردان تحت این عنوان برآمدیم.

میتاپ وردپرس یک جامعه کاربری باز و خود گردان می‌باشد که با مشارکت اعضا اقدام به برگزاری رویدادهای وردپرسی در ایران می‌کند. این فعالیت‌ها در مسیر توسعه و گسترش وردپرس و کمک به استفاده کنندگان و علاقمندان آن است.

 

بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این گروه عضو شوید و در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران و کمک به کسب و کارهایی که از بستر وردپرس استفاده می‌کنند هستیم. ما وردپرس را دوست داریم.

عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است.

 

جهت عضویت در گروه میتاپ وردپرس تهران به لینک روبرو مراجعه کنید : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup

لینک کانال و گروه تلگرام میتاپ وردپرس : https://t.me/irwpmeetup

آدرس صفحه اینستاگرام میتاپ وردپرس : https://www.instagram.com/irwpmeetup

آدرس کانال آپارات میتاپ : https://www.aparat.com/wpmeetup