آموزش نام‌نویسی در سایت میتاپ

همان‌گونه که می‌دانید برای شرکت در هر رویداد میتاپ وردپرس باید اعلام حضور کنید. این اعلام حضور از سایت رسمی میتاپ به نشانی meetup.com انجام می‌شود. ما در این‌جا فرآیند ثبت نام در میتاپ و پیوستن به یک رویداد را به شما آموزش می‌دهیم. پیش از هر چیز لازم است بدانید که IP های ایران برای دسترسی به سایت میتاپ محدودیت دارند پس برای دسترسی به این وب سایت نیاز به تغییر IP با vpn دارید. پس وارد بخش  وب سایت meetup.com شوید و روی دکمه Signup در بالای صفحه کلیک کنید

با کلیک روی این دکمه یک پاپ آپ نمایان می‌شود و می‌توانید با حساب فیس‌بوک یا Gmail خود در میتاپ نام‌نویسی کنید. اما راه دیگر این است که با فشردن دکمه Sign up with email به کمک ایمیل دلخواهتان در میتاپ نام‌نویسی کنید. روی این دکمه کلیک می‌کنیم و به مرحله‌ی بعدی می‌رویم.

در کادر Your name نام خود را بنویسید. در کادر Email Address ایمیلتان را بنویسید. این ایمیل باید حقیق و در دسترس باشد چون لینک تایید به این ایمیل فرستاده می‌شود. در کادر Password هم یک رمز مناسب برای خود انتخاب کنید. سپس کپچا را حل کنید و دکمه‌ی Continue را فشار دهید.

 

دکمه‌ی Accept را فشار دهید.

 

اکنون باید به ایمیل خود بروید پیامی از طرف سایت میتاپ برای شما فر ستاده شده اگر این پیام در بخش inbox نبود ممکن است در پوشه Spam رفته باشد. پیام را باز کنید و روی ٰVerify your account کلیک کنید.

 

صفحه‌ای در مرورگرتان باز می‌شود که همان بخش کاربری شما در میتاپ است. می‌توانید آواتار خود را بارگذاری کنید یا با کلیک روی Skip for now  به مرحله‌ی بعدی بروید.

 

در صفحه بعدی می‌توانید برخی از علایق خود را انتخاب کنید سپس دکمه‌ی Next در بالای صفحه ظاهر می‌شود و روی آن کلیک کنید.

 

دوباره روی دکمه‌ی Next کلیک کنید

 

در مرحله‌ی بعد مجدد روی Next کلیک کنید.

در مرحله‌ی بعدی می‌توانید میتاپ‌های دلخواهتان را انتخاب کنید. ما در این مرحله چیزی را انتخاب نمی‌کنید و روی دکمه‌ی Next کلیک می‌کنیم.

 

اکنون به صفحه‌ی دیگری هدایت می‌شوید می‌توانید. در کادر جست‌و‌جو با نوشتن Tehran WordPress Meetup صفحه‌ی گروه میتاپ وردپرس تهران را پیدا کنید یا روی لینک میتاپ وردپرس تهران کلیک کنید.

در صفحه‌ای که باز می‌شود روی دکمه‌ی Join this group کلیک کنید تا به گروه میتاپ بپیوندید. با کلیک روی دکمه‌ی Attend نیز می‌توانید در رویداد میتاپی که به زودی برگزار می‌شود اعلام حضور کنید. برای شرکت در هر رویداد باید به طور جداگانه دکمه‌ی Attend را فشار دهید. عدم کلیک روی این دکمه بیانگر آن است که در جلسه‌ی آینده حضور نخواهید داشت.