گزارش اولین میتاپ رسمی وردپرس مشهد

اولین جلسه میتاپ رسمی وردپرس مشهد در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ به میزبانی آرنیکاوب برگزار شد.

دوشنبه, 03 تیر 1398, 22:48 بعد از ظهر


با توجه به اینکه اولین جلسه میتاپ در مشهد بود دوستداران وردپرس علاقه زیادی به شرکت در این رویداد از خود نشان دادند که همین امر باعث شد تا استقبال بسیار زیادی از میتاپ وردپرس در مشهد صورت بگیرد.

شروع جلسه با صحبت‌های مهدی سارانی از اهداف میتاپ در مشهد و ایران بود؛ در ابتدا گفته شد که یکی از اهداف میتاپ وردپرس مشهد برای تعامل بیشتر و افزایش فرهنگ استفاده درست از وردپرس است.

صحبت‌های مهدی سارانی در شروع میتاپ وردپرس مشهد

سپس توضیحات کوتاهی در مورد موضوع جلسه و نوع برگزاری هر جلسه داده شد و از آقای پورعلی دعوت شد تا اولین جلسه میتاپ با تجربه ایشان شروع شود.

آقای مصطفی پورعلی (موسس آرنیکاوب) بصورت تعاملی جلسه خود را با حاضرین میتاپ شروع کردند و توضیحاتی درباره اینکه پست تایپ چیست و چه زمانی از آن استفاده کنیم ارائه دادند و چند نمونه واقعی رو از نمونه‌کارهای خود مثال زدند.

ارائه مصطفی پورعلی در اولین جلسه میتاپ وردپرس مشهد

بعد از صحبت‌های اولیه نوبت به ارائه مهدی سارانی رسید که در آن به معرفی افزونه برای ساخت پست‌تایپ و همچنین معرفی تابع Register_Post_Type پرداخت.

ارائه مهدی سارانی در میتاپ وردپرس مشهد

پس از بخش پرسش و پاسخ که سوالاتی پیرامون پست‌تایپ‌ها بین شرکت‌کنندگان رد و بدل شد نوبت به شبکه‌سازی و صحبت‌های آزاد رسید.

تصویر دسته جمعی اولین جلسه میتاپ رسمی وردپرس در مشهد

اگر تمایل به حضور در دوره‌های بعدی میتاپ وردپرس مشهد را دارید می‌توانید جهت اطلاع‌رسانی از برگزاری در حساب‌های شبکه اجتماعی میتاپ در تلگرام و اینستاگرام عضو شوید.

https://t.me/irwpmeetup

https://instagram.com/irwpmeetup

این مژده به کسانی که فرصت حضور در میتاپ ها را ندارند داده می‎‌شود که می‌توانند از طریق اکانت ما در اینستاگرام به صورت زنده و یا از طریق بخش ویدیوهای میتاپ، میتاپ‌های وردپرس قبلی را مشاهده کنند.

۲ پاسخ به “گزارش اولین میتاپ رسمی وردپرس مشهد”

  1. معین گفت:

    سلام میشه اون لایویی که گرفتین هم آپلود کنید که بشه دانلود کنیم؟

    1. مهدی سارانی گفت:

      سلام و وقت بخیر، ویدئوی ارائه‌ها در سایت قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *