گزارش دومین میتاپ رسمی وردپرس مشهد

دومین جلسه میتاپ رسمی وردپرس مشهد در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ با موضوع توابع پوسته و Hooks در وردپرس به میزبانی آرنیکاوب برگزار شد.

سه شنبه, 14 آبان 1398, 18:39 بعد از ظهر


دومین جلسه میتاپ رسمی مشهد با موضوع توابع پوسته و Hooks در وردپرس در تاریخ 30 شهریور 1398 در محل شرکت آرنیکاوب برگزار گردید.

شروع جلسه با صحبت‌های مهدی سارانی در مورد میتاپ‌ها و نحوه‌ برگزاری آن در مشهد بود.

پس از صحبت کوتاهی مهدی سارانی به ارائه خود در مورد توابع پوسته وردپرس پرداخت، در این ارائه به معرفی توابع مهمی که در پوسته‌های وردپرس به کار می‌رود پرداخته شد.

همچنین نمونه‌هایی از عملکرد این توابع برای شرکت‌کنندگان به نمایش درآمد تا شرکت‌کنندگان ارتباط بهتری با موضوع داشته باشند.

سپس ارائه دوم با موضوع Hooks توسط پارسا کافی آغاز گردید.

در این ارائه به اینکه هوک چیست و چه کاربردهایی دارد پرداخته شد، همچنین پارسا کافی چندین مثال از نحوه کارکرد Hookهای وردپرس برای شرکت‌کنندگان به نمایش گذاشت.

بعد از اتمام ارائه پارسا کافی نوبت پرسش و پاسخ بود که در شرکت‌کنندگان سوالات خود را پیرامون موضوعات جلسه بیان و به اشتراک دانش و انتقال تجربه پرداختند.

در ادامه نیز افراد خود را به یکدیگر معرفی کردند تا برای مباحث آزاد و شبکه‌سازی آماده شوند.

تصویر دسته‌جمعی دومین میتاپ رسمی وردپرس مشهد

اگر تمایل به حضور در دوره‌های بعدی میتاپ وردپرس مشهد را دارید می‌توانید جهت اطلاع‌رسانی از برگزاری در حساب‌های شبکه اجتماعی میتاپ در تلگرام و اینستاگرام عضو شوید.

https://t.me/irwpmeetup

https://instagram.com/irwpmeetup

این مژده به کسانی که فرصت حضور در میتاپ ها را ندارند داده می‎‌شود که می‌توانند از طریق اکانت ما در اینستاگرام به صورت زنده و یا از طریق بخش ویدیوهای میتاپ، میتاپ‌های وردپرس قبلی را مشاهده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *